Loading...
DEĞİŞEN DÜNYADA GÜNCEL KALIN
MÜŞTERİ KAZANMA YÖNTEMLERİ, YARATICI DİJİTAL PAZARLAMA, WEB TASARIM ve PROGRAMLAMA, EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Dijital Amaç ve Hedef Belirleme

Teknolojinin ve pazarlama yöntemlerinin süratle değiştiği bir dönemde çevik bir yapıda ilerlememize ihtiyaç var. İhtiyaçlarınızı YESS ile çözebilir, Hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Aram Uyar
Kapsan Kapitone
@KapsanKapitone

"YESS web sitesi ve e-mail altyapımızı en uygun teknolojileri kullanarak bize uygun, özel şekilde sunmuştur."

Tuğrul Silahtaroğlu
Silkar Endaş A.Ş.
@endas_rulman

"YESS, detaylı iş analizi sonucu orijinal web sitesi sayfaları yaratarak, yeni müşteri kazanma yöntemlerine yönelik, dijital çağa uygun, kolay yönetilebilir bir web uygulaması sunmuştur. YESS, bilgi ve tecrübesi ile bizlere destek olmaya devam etmektedir."

Levent Sahir Kılıççıoğlu
Marine Harvest Turkey
@MarineHarvestTR

"YESS Company, Norveç'teki Merkezimizle de iletişime geçerek Türkiye ofisimiz için bize en uygun web sitesi ve Dijital Pazarlama altyapısını oluşturdu. Sosyal Medyada desteği ile markamızın bilinirliği konusunda destek olmaktadır."

Dr. Erden B. Akkavuk
Ekare (7th Science)
@ekaretraining

"P2C sayesinde 1 yıldan az bir sürede TEB Paribas Ortaklığı, Vestel, Anadolu Grubu, ISG gibi firmalarla süregelen iş ilişkileri geliştirdik. Kullanımı basit, etkisi büyük!"

Murat Lostar
Lostar
@Lostar

"YESS'le, sosyal medya kullanımı ile ilgili farkındalığımızı artırarak işbirliğine başladık. Daha sonra SEO ve başka konularda da faydalı hizmetler aldık."Güçleri YESS ile Birleştirin

Hedefe ulaşmak için birden fazla teknolojiyi bir arada kullanıyoruz En güçlü noktaları birleştirerek amaca hizmet eden özel çözümler geliştiriyoruz


Ücretsiz Bilgilendirme için İletişime Geçin

Ulaşım sayfamızdan bize ulaşabilir veya +90 (212) 276 31 39 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz