Başarıya Giden Yolu Hazırlayalım


YESS Hizmetler Sayfası

YESS Services1

Ürünler

Hazır ürün seçenekleriyle sürat kazanın

YESS Services2

Projeler

Proje bazlı çalışmalarla özelleştirilmiş çözüm sahibi olun

YESS Services3

Eğitim ve Danışmanlık

Eğitim alarak kendinizi ve ekibinizi geliştirin
Ürünler

YESS Products

Web Sitesi Tasarımı

Şirketinizin İnternet yüzünü en uygun şekilde tasarlayalım. Standart web sitelerin üzerine çıkın. Web siteniz şirketinizin karlılığına hizmet edecek şekilde olsun. Web sitesi tasarım hizmeti, tüm sosyal medya kanalları düşünülerek ve kaliteli dijital pazarlama danışmanlığıyla birlikte geçekleştirilmektedir. Bir web sitesinde bulunması gereken özelliklerin tamamına anında sahip olun. Bir aplikasyon niteliğindeki web sitesi güncellemesi kolay, ihtiyaca yönelik hazırlanmış ve amacına ulaşmak için tasarlanmış olsun.

P2C Müşteri Takip Sistemi

Tüm müşterileriniz ve durumları cebinizde! Kullanışlı web uygulamasına masaüstü ve mobil cihazlardan ulaşarak bilgileri yetkili kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Komplike sistemlere giriş yaparak vakit harcamayın.

Task Bazlı Sistemle (TBS) sistemi satış ve pazarlama için en pratik mobil platform. Pek çok noktada kullanılarak başarısı kanıtlanmış P2C ürünü satış ve kullanım danışmanlığıyla birlikte sunulmaktadır. Yılların birikimine hemen sahip olun.


Projeler

YESS Projects

Dijital Pazarlama

Günümüzde şirketleri ön plana çıkarabilen Dijital Pazarlama, yaratıcı yöntemler bakımından süratle değişim gösteren ve yakından takip gerektiren bir pazarlama yönetimidir. Günümüzün en etkili iletişim ve pazarlama kanallarından biri olan sosyal medyanın doğru kullanımı son derece önemlidir. Bu nedenle her kurumun farklı ihtiyaçlarına yönelik bir plan çıkartılarak ve uygulanarak başarı amaçlanır.

YESS, Dijital Pazarlama hizmetlerinize bilgi birikimi, tecrübesi ve güçlü alt yapısıyla hizmet vermekte ve başarılı ve yaratıcı planlar oluşturmaktadır.

Web Programlama

Mobil cihazların ve bulut bilişimin gelişmesiyle yazılım dünyasında büyük değişiklikler oldu. Artık yazılımları satın alarak bilgisayarlara kurmak yerine, sürekli çevrimci kalabileceğimiz on-line yazılımlar oluşturarak onlara farklı cihazlardan internet bağlantısıyla her yerden erişebiliyoruz ve bilgi paylaşabiliyoruz.

Kuruma özel veya ihtiyaçlara yönelik bu tarz web tabanlı uygulama geliştirme konusunda YESS hizmet vermektedir. Ekibimiz, yazılım oluşturma noktasında eğitici ve bilgilendirici bir rol üstlenerek olası problemlere ve en uygun kullanım yöntemlerine yönelik çözümler sunmaktadır.Eğitim ve Danışmanlık


Consultancy and Training

Dijital Teknoloji Eğitim ve Gelişimi

Bilişim sektörü süratle ilerliyor ve djital çağda rekabet avantajı elde etmek için teknolojiyi iyi bilmek kadar etkili ve yaratıcı yönetmeleri de bilmek gerekmektedir. Her kurumun teknoloji ihtiyaçları birbirinden farklıdır. Benzerlik gösterse bile rekabet avantajı sağlayacak bir teknolojinin yenilikçi ve yaratıcı bir yaklaşımda olması gerekir.

YESS Eğitim hizmetleri, şirketin teknolojiyi nasıl kullanabileceği konusunda yeterli bilgi sağlamak, firmanın mevcut konumunu belirleyerek bu alanda alınabilecek yön ve hedefler çizmesine yardımcı olmak için düzenlenmektedir. Satış, Pazarlama, İş Takibi, Ön Muhasebe, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Yönetim çözümleri gibi pek çok alanda denenmiş yöntemler üzerinde durarak firmalara en yüksek katkıda bulunmayı taahhüt ediyoruz ve gerekirse elimizi taşın altına koyarak birlikte çalışarak, görev alarak sistemi oturtuyoruz.

Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı

Mobil Cihazların ve Bulut Bilişimin gelişmesiyle, artık kurumların yazılım ihtiyaçlarını daha ekonomik ve pratik çözümler sağlamak mümkün. Ancak süratle çoğalan ve geliştirilen çözümlere karar vermek çok da kolay değil. Doğru aplikasyonların seçimine karar verirken dikkat edilmesi gereken pek çok faktör var.

YESS, web tabanlı uygulamalar konusunda son derece deneyimli olduğundan, güncel teknolojileri kullanarak kurumlara en uygun çözümleri önermekte ve oluşturmaktadır.


Web sitesi trafiğini analiz etmek ve deneyiminizi iyileştirmek için bu sitede 'çerez' kullanıyoruz.