YESS Bültenler

Her daim güncel bilgiler yayınlıyoruz. Yazılarımızı buradan takip edin.

Hukuk Bürosu Web Sitesi Kalitesi

Son birkaç aydır müşterilerin projelerini tamamladıktan sonra, YESS, belirli işletmeler için pahalı olmayan, yüksek kaliteli, tam kapsamlı web ve dijital medya hizmetleri sağlamak için çözümler üretti ve gelişim sağladığımız bir alan hukuk firmaları oldu.

Dijital dönüşüm günümüzde çoğu şirket için zorlayıcı bir konudur. Çabaları sadece hizmetler yönünden sınırlamak iyi bir fikir olmayabilir. Dijital pazarlama dönüşümü de en az onun kadar önemlidir. Bugün, çevremizde gördüklerimize göre, basit, doğrudan ve hızlı çözümlerin şirketleri başarıya taşıyan unsurlar olduğunu söyleyebiliriz.

Dijital Çağda Satış Yapmak

Değişen iş yönetimlerini takip etmek ve bu yöntemlerin işleri nasıl etkileyebileceğini anlamak belki de iş sürekliği için en önemli konulardan biri. Şirket devamlılığı satışa dayandığından, satış yöntemlerindeki değişimin fark edilmesi bir firma için vazgeçilmezdir.

Pek çok pazarlama şirketi, dijital ortamlardaki süratli gelişiminin, satış yöntemlerini değiştirdiği konusunda hemfikir. Eskiden, satış elemanlarının satış sürecini ilerletmek ve sonlandırmak için müşterilerini eğitme ve bilgilendirmek için yoğun görevleri vardı. Günümüzdeki fark, satın alıcıların firmalarla iletişime geçmeden önce internet üzerinde araştırma yaparak bilgi toplayabilmesidir. Firmalarla iletişime geçmeden önce bir liste yaparak pek çoğunu elemiş olabiliyorlar. Bu işlemi bilgisayarları, tabletleri ve hatta mobil telefonlarıyla çok süratli bir şekilde yapabiliyorlar. Arama motorları, bir müşterinin karar vermesi için gerekli olan bilgileri sağlamak için çok gelişmiş algoritmalar geliştiriyorlar. Firmaların web sitelerinde ve sosyal medyada bıraktıkları izlenim, satışta daha önce olmadığı kadar önemli bir rol oynuyor. Satışta karar verme aşaması, sürecin başına kaymış durumda. Satış fonksiyonunun dijital ortamda yerini alması ve çok daha ikna edici olması gerekiyor.