YESS Makaleler

Her daim güncel bilgiler yayınlıyoruz. Yazılarımızı buradan takip edin.

Web Sitesi İçin Üç Yol

Etkili bir web sitesi yapımında takip edilebilecek genel iki yol vardır. Bunlardan bir tanesi ihtiyaçlarınıza özel tasarım yaptırmak diğeri de şablon temelli hazır bazı web uygulamalarını kullanarak web sitesini hazırlamak (veya bu platformları kullanarak birisine hazırlatmak).

Günümüzde CMS (Content Management System – İçerik Yönetim Sistemi) adı altında pek çok web aplikasyonuna rastlamak mümkün. Bu uygulamalar tasarlamak istediğinizi net olarak bildiğiniz takdirde süratlice öğrenilebilen ve kısa sürede basit bir web sitesi oluşturup sonra kolayca değişiklik yapmak üzere hazırlanmıştır. Wordpress, DotNetNuke, Drupal, Joomla, Magento bunlardan bazıları. Go Daddy, Wix gibi pek çok hosting (web site barındırma) hizmeti ile birlikte gelen çözümler de mevcuttur. Hosting şirketlerinin pek çoğu self-servis site yapım uygulamaları sunmaya başladı.

Hukuk Bürosu Web Sitesi Kalitesi

Son birkaç aydır müşterilerin projelerini tamamladıktan sonra, YESS, belirli işletmeler için pahalı olmayan, yüksek kaliteli, tam kapsamlı web ve dijital medya hizmetleri sağlamak için çözümler üretti ve gelişim sağladığımız bir alan hukuk firmaları oldu.

Dijital dönüşüm günümüzde çoğu şirket için zorlayıcı bir konudur. Çabaları sadece hizmetler yönünden sınırlamak iyi bir fikir olmayabilir. Dijital pazarlama dönüşümü de en az onun kadar önemlidir. Bugün, çevremizde gördüklerimize göre, basit, doğrudan ve hızlı çözümlerin şirketleri başarıya taşıyan unsurlar olduğunu söyleyebiliriz.