YENİ ÇAĞI AVANTAJA DÖNÜŞTÜRÜN

YESS

Dönemin en iyi teknolojisini sağlamaya adanmıştır

YESS Hakkında

2006 yılında kurulan YESS, süratle değişen teknoloji ve pazarlama metotlarını yakından takip ederek firmalar için en uygun yapıyı oluşturma hedefindedir. Müşterilerinin mevcut iş yapma yöntemlerini inceleyerek ve mevcut teknolojilerin güçlü yönlerini birleştirerek en uygun çözümleri önermekte uygulamaktadır.

Bugüne kadar verilen hizmetler şirketlerin gelişmesi yönündeki pek çok alandan oluşuyor. Dijital ortamda satış ve pazarlama fonksiyonlarını güçlendirecek web sitesi, web aplikasyonları, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama planlı oluşumu, mobil müşteri takip aplikasyonu gibi hizmetlerin yanında kurumların gelişimi için eğitim ve danışmanlık da vermektedir. YESS, kendi geliştirdiği pratik TBS (Task Bazlı Satış) düzenini geliştirdiği araçlarla birlikte sunarak pek çok şirketi başarıya ulaştırmıştır.

Önemli faaliyetleri arasında önem kazanan dijital teknoloji eğitimi ve görev alarak hayata geçirme hizmetleri sunmaktadır. YESS bu alanda pek çok firmanın gelişimine fayda sağlamış ve bu önemli alanda yatırımlarını artırmıştır.

YESS hedef olarak küresel pazarda faaliyetlerini sürdürerek firmaların ve bireylerin çağımızın gerektirdiği değişen ihtiyaçların farkına varmalarını ve uygun şekilde adapte olmaları için yardımcı olmayı hedeflemektedir. Günümüzde süratli değişen yıkıcı yöntemlerden müşterilerinin zarar görmesine engel olmak başlıca ilkelerindendir.